Hemen Sipariş Ver

50 TL üzeri, Kargo Ücretsiz

Doktorların Tavsiyesi

Paket Gizliliği

(0312) 213 49 59 / Ankara

Duyuru

Yoğun talep sebebiyle NCARE Tablet stoklarımızda kalmamıştır, kısa bir süre için sadece elinde ürün kalmış olan eczanelerden temin edebilirsiniz. Firmamızın elinde ürün olduğunu bildiği/duyduğu bazı eczaneler aşağıdaki gibidir, satış noktamız olan diğer eczaneleri de arayıp sorabilirsiniz.
Adana: Şimal, Yeni Doğan Ankara: Bera, İlknur, Akdeniz, Yeni Dostlar, Büyük Mithatpaşa, Barın, Çayyolu Antalya: Duru, Nisa
Bitlis: Umut Bursa: Plaza Çankırı: Güney
Çorum: Aksoy Denizli: Gümüşler Eskişehir: Sıla
İstanbul: Şebnem İzmir: Burcu, Bayraktar, Buca Itır, Bulvar Kırşehir: Kayış
Malatya: Hayat Manisa: Can, İşçi Mersin: Ünel, Somer
Samsun: Petek Sivas: Kübra Trabzon: Hayat, Sağlık

40 gün

Kampanyadan herkes bir defa yararlanabilir. Telefon (0312 213 4959) veya şuan incelemekte olduğunuz resmi internet sitesi üzerinden ilk defa sipariş veren kişiler için geçerlidir.

3 kutu (40 gün boyunca ara vermeden düzenli bir şekilde) NCARE tablet kullanan herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Alıcı kişi boş kutuları faturası ile birlikte firmamıza kargoladıktan sonra kargo vb. sabit masraflar düşülür ve tutar iade edilir.

İade işlemi kredi kartı ile yapılan ödemelerde 1 ay içinde, nakit ödemelerde 3 işgünü içerisinde yapılır.

Neden NCARE Dong Quai Beyaz Şakayık?

Neden Beyaz Şakayık

Hangi Durumlarda?

Aşağıdaki durumlardan bir veya birkaçı sizde varsa:
•meme •şişlik •ağrı •kanama •yanma •acı •akıntı •kaşıntı •yara

Kullanım Şekli ve Dozu

Sabah, öğle ve akşam tok karnına düzenli bir şekilde su ile yutularak kullanılır.

Her kutu 120 tablet içermektedir. En az 10 gün, en fazla 40 gün kullanılmalıdır.

Öğünler arası en az 4 saat olmalıdır.

12 yaş ve üzeri kişilerde
Günde 3 öğün, her öğünde 3 tablet alınır. (3 kez x 3 tablet)

6-12 yaş arası çocuklarda
Günde 3 öğün, her öğünde 2 tablet alınır.(3 kez x 2 tablet)

13-23kg arası çocuklarda
Günde 3 öğün, her öğünde 1 tablet alınır. (3 kez x 1 tablet)
Tabletler, ezilerek yemek veya meyve suyu ile birlikte verilebilir.
  


Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkileşimler

Klinik çalışmalarda herhangi bir ilaç ile etkileşimi bildirilmemiştir. Ancak ürün içerisindeki beyaz şakayık bitkisi bazı ilaçlar ile etkileşime girmektedir. Bu ilaç grupları ile birlikte kullanılmamalıdır:Sık Sorulan Sorular (SSS)

Satın alma, kargo vb. ürün dışı sorularınız için lütfen buraya tıklayınız.

Kullanımı ile İlgili Sorular

 
?Niçin her öğünde alışık olduğumuzdan fazla sayıda tablet alıyoruz?

Kolay yutulabilmesi için, sayıca çok ama daha küçük tablet formu tercih edilmiştir. Yetişkinlerde her öğünde 3 veya 4 tablet alınması yeterlidir. Bizim önerimiz her öğünde 3 tablet alınması yönündedir.

Doz ayarlaması yapabilmek için; tableti ikiye veya üçe bölmek yerine daha küçük tabletler halinde, yurt dışında satıldığı şekli ile sizlere sunulmuştur.

Çocuklar ve yaşlılar düşünülmüştür. Örneğin 6 yaşındaki bir çocuk; sabah, öğle ve akşam 1 tablet alarak kullanmaktadır. (3x1)

 
?1 kutu kullanmam yeterli midir?
Bazı kişiler 1 kutu ile şikayetlerinden kurtulurken, bazı kişiler ilave kutu kullanmaktadır. Ürünün sizde ne kadar sürede etki edeceğini belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. (rahatsızlığın derecesi, beslenme alışkanlığı, kişinin kilosu vb.) Tavsiyemiz; şikayetiniz 1.kutunun bitmesine yakın çok azalmış fakat tamamen iyileşmemişse ara vermeden 2.kutuyu kullanmanız yönünde olacaktır. NCARE, 1 kutunun yeterli olmaması durumunda ara verilmeden 40 güne kadar kullanılabilir.
 
?Yan etkileri var mı?
NCARE bitkisel tablet aç karnına alındığında, bazı kişilerde ishal ve midede hafif bir ağrıma yaptığı tespit edilmiştir. Bu sebeple yemeklerden sonra veya az da olsa bir şeyler atıştırdıktan sonra içilmesini tavsiye ediyoruz.
 
NCARE bitkisel tabletin dışkılamayı kolaylaştıran bir etkisi olmasına rağmen, ürün dozu fazla gelen kişilerde çok nadiren kabızlık yaptığı tespit edilmiştir. Özellikle beyaz unlu mamülleri, kek börek gibi işlenmiş gıdaları veya ızgara kırmızı et tüketen kişilerde bu durum söz konusu olmaktadır. Bu durumda alınan tablet sayısı azaltılarak, kabızlık önleyici bir şurup ile beraber kullanılabilir. Örneğin: Duphalac.
 
Yüksek tansiyonu olanı kişilerde çok nadiren baş ağrısı görülebilmektedir. Bu durumda kullanılan tablet sayısı azaltılmalıdır.
 
?NCAREPoint krem ile beraber kullanabilir miyim?
NCARE Point krem; antioksidan ve hücre yenileyici bir kremdir. NCARE Dong Quai Beyaz Şakayık tablet ile beraber kullanmanızı tavsiye ederiz. NCARE Point hakkında bilgi için buraya tıklayınız.
 
?Başka ilaçlarla birlikte kullanabilir miyim?
Dolaşım düzenleyici, ağrı kesici, antidepresan, hemoroid ve fissür tedavisinde kullanılan ilaçlar ile etkileşime sebep olabilir, kullanılmamalıdır. Aşağıdaki ilaçlar ile birlikte kullanılması tavsiye edilmemektedir:
 • Daflon, Doxium, Protolog, Vendios ve benzer etkiye sahip olanlar
 • Voltaren, Cataflam, Dolorex, Dicloflam, Diclomec, Dikloron vb. (etken madde: diklofenak)
 • Anestol pomat, procto-glyvenol (etken madde: lidokain)
 • Kortos krem (etken madde: benzokain)
 • Rectoderm krem (etken madde: nitrogliserin)
 • Arveles tablet (etken madde: deksketoprofen trometamol)
 • Aspirin (etken madde: asetilsalisilik asit)
 • Novalgin ampül (etken madde: metamizol sodyum)
 • Minoset, Vermidon, Panadol, Parol (etken madde: parasetemol)
 • Atril, Profen, Brufen vb. (etken madde: ibuprofen)
 • Plavix tablet (etken madde: klopidogrel)
 • Fragmin (etken madde: deltaparin)
 
Ayrıca; ülseratif kolit (UC) hastasıysanız ve ilaç kullanmıyorsanız veya kullandığınız ilaca ara vermenizin mahsuru yoksa, NCARE kullanabilirsiniz.
 
?Bu ürünü kimler kullanmamalıdır? Şeker hastası, kalp veya tansiyon rahatsızlığı olan kişiler kullanabilir mi?
Hamile bayanlar klinik çalışmalara dahil edilmemiştir. Ürünün içerisindeki bitkiler kan akışını etkilemektedir. Bu sebeple hamile bayanlar kullanmamalıdır. Adet dönemindeki bayanlar, her öğünde 1 tablet alarak kullanabilir. Diyare (ishal) olan kişiler doktor kontrolünde kullanmalıdır. Ayrıca ürün içerisindeki bitkilere alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
 
Yapılan klinik çalışmalarda NCARE bitkisel tablet kullanılmadan önce ve sonra yapılan EKG, kan, idrar, böbrek, akciğer ve karaciğer fonksiyon test sonuçlarında değişme olmamıştır. Bu da ürünün şeker hastası, tansiyon veya kalp rahatsızlığı olan kişilerde güvenle kullanılabileceğini göstermektedir. Çok nadiren yüksek tansiyonu olan kişilerde baş ağrısı yaptığı tespit edilmiştir. Bu durumda alınan tablet sayısı azaltılarak kullanılabilir. Kalp rahatsızlığı olan kişilerde de alınan tablet sayısı azaltılarak kullanılabilir. (Örneğin; her seferde 3 tablet alması gereken kişi, 2 tablet alarak kullanabilir.)
 
Yapılan çalışmalarda ürünün böbrek ve karaciğer üzerine herhangi bir olumsuz tesiri tespit edilmemiştir. Diyaliz hastalarının ve kronik karaciğer rahatsızlığı (hepatit B) olan kişilerin kullanması tavsiye edilmemektedir.
 
?Emzirme döneminde kullanılabilir mi?
Loğusalık döneminde kullanılmamalıdır. Emzirme dönemindeki bayanlar klinik çalışmalara dahil edilmemiştir. Emzirme döneminde 4.aydan sonra kullanılmasında mahzur bulunmamaktadır. İlk 4 aylık süreçte kullanılması durumunda bebekte huzursuzluk, uykusuzluk, gaz sancısı, ishal gibi durumlar söz konusu olabilir. Tavsiyemiz; annenin kullandığı dönemde emzirmeyip, sütün kesilmemesi için her gün sütünü sağmasıdır. Bu süreçte bebeğe anne sütü muadili mamalar verilebilir. Bazı anneler, düşük dozda kullanmaya başlayarak bu yan etkileri görmediklerini bildirmiştir. NCARE tablet kullanıldığı süre boyunca anne sütünün miktarında artış olabilir.
 
?Adet (regl) döneminde kullanılabilir mi?
Ürünü adet kanamanızın olduğu dönemde kullanmanız; kanama şiddetinde değişme veya adet süresinin düzensizleşmesi gibi bir etki yapabilir. Bazı kişilerde adet ağrısının artması da söz konusu olmaktadır. Tavsiyemiz adet döneminde alınan tablet sayısını azaltarak kullamanız yönündedir. NCARE, adet ağrısı için kullanılan ağrı kesiciler ile birlikte kullanılmamalıdır.
 
?Ramazan ayında oruç tutarken nasıl kullanabilirim?
NCARE düzenli bir şekilde tok karnına sabah, öğle ve akşam alınarak kullanılmalıdır. Tavsiyemiz oruçlu olduğunuz zaman; iftar ve sahur sonrası tok karnına 3 tablet alarak kullanmanızdır. Ancak bu durumda ya rahatlatıcı etkisi olacaktır ya da şikayetiniz daha uzun sürede düzelecektir.
 
?Bu ürünü çocuklar kullanabilir mi?
Yaş veya kiloya göre kullanım dozu değişmektedir. Çocuklarda kiloya göre hesaplanmış kullanım dozu tercih edilmelidir.
12 yaş üzeri çocuklarda her öğünde 3 tablet, günde 3 defa (3x3)
6-12 yaş üzeri çocuklarda her öğünde 2 tablet, günde 3 defa (3x2)
23-36 kg arası her öğünde 2 tablet, günde 3 defa (3x2)
13-23 kg arası her öğünde 1 tablet, günde 3 defa (3x1)
13 kg altındaki çocuklarda günde 1 tablet (1x1)
 
Ürün, 10 yaşın altındaki çocuklara doktor kontrolünde kullandırılmalıdır. Ayrıca mide mukozalarını korumak için, çocuklara ürün ile beraber haşlanmış az tuzlu pirinç (yağsız ve lapa pirinç pilavı) verilmesi tavsiye edilmektedir.
 
6 aylık ve daha büyük çocuklarda tabletler ezilip yemeğe, meyve suyuna, suya karıştırılarak verilebilir. Ancak tabletin iç kısmının tadı acı ve ekşi olduğundan yemeğin tadını değiştirebilir.
 
?Kronik bir rahatsızlığım var. (Hipotiroid, Guatr, İBS vb) Ürününüzü kullanabilir miyim?
Bu durumdaki kişilerin NCARE dozunu düşürerek kullanması tavsiye edilmektedir. Örneğin; her öğünde 3 tablet yerine 2 tablet alarak ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer Sorular

 
?NCARE tabletin içeriği nedir?
1 kutu 120 bitkisel tablet içerir. Her tablet 480mg'dır.

Beyaz Şakayık  Dong Quai  Karaağaç  Boldo  Akasya  Meyan Kökü 
Beyaz Şakayık Çiçeği Ekstresi, Dong Quai (Çin Melekotu) Kökü Ekstresi, Karaağaç Kabuğu Ekstresi, Boldo Yaprağı Ekstresi, Akasya Çiçeği Eksresi, Çin Meyan Kökü Ekstresi

İnsan sağlığına aykırı hiçbir unsur, kimyasal ve koruyucu madde içermemektedir.
Şeker, tuz, maya, soya, süt, yumurta, kabuklu deniz ürünü içermez.

 
Ürün Ambalajı:

Tabletlerin hava almasını ve nemlenmesini önlemek için kapak altında koruma bulunmaktadır.

Herhangi bir sarsıntı sebebiyle şişe içerisinde tabletlerin toz haline gelmesini önleyen doğal film kaplama yöntemi ile tablet haline getirilmektedir. Kapsül değildir.

Tabletler içeriğindeki bitkilerden dolayı kahverengi tonunda doğal bir renk almıştır.

 
?Klinik çalışmalarda başarısı ispatlanmış deniliyor. Bu ne anlama geliyor?
1996 yılından itibaren NCARE Dong Quai Beyaz Şakayık ile ilgili çeşitli üniversitelerde doktorlar gözetiminde ürünün etkisi incelenmiştir. 305 hasta üzerinde yapılan klinik çalışma özeti inceleyebilirsiniz:

hemoroid başarı oranı


Hemoroid rahatsızlığı olan 183 hastadan, 174 tanesi 1.kutunun sonunda üründen fayda görmüştür.
(%95,08 Hemoroid için başarı yüzdesi)


anal fissür başarı oranı


Anal fissür rahatsızlığı olan 122 hastanın, 115 tanesi 1.kutunun sonunda üründen fayda görmüştür.
(%94,26 Anal fissür için başarı yüzdesi)

 
Klinik çalışmalarda elde edilen başarı oran bir kişideki hastalığın düzelme miktarını değil, hastaların kaçında başarılı olduğunu ifade etmektedir. Örneğin klinik çalışmada; 1.evre hemoroid rahatsızlığı olan 75 kişiden, 1 kutu NCARE kullandıktan sonra şikayeti tamamen düzelen kişi sayısı 49'dur. Tamamen düzelmeye yakın sonuç alan kişi sayısı 22, şikayetim düzelmedi ama çok rahatlattı diyen kişi sayısı ise 4'tür. Hiçbir faydasını görmedim diyen kişi bulunmamaktadır. Bu sonuç tıp literatüründe, "1.evre hemoroid rahatsızlığında NCARE'in başarı oranı %100'dür" şeklinde ifade edilir.
 
?NCAREDong Quai Beyaz Şakayık, anal fistül tedavisinde kullanılır mı?
Bu ürün, anal fissür ve hemoroid tedavisinde kullanılmaktadır. Anal fissür ile anal fistül halk arasında çok defa karıştırılan ve aynı zannedilen ama farklı hastalıklardır. Anal fissür, makat bölgesinde yırtılma veya çatlak oluşması iken; anal fistül iltihabın söz konusu olduğu bir yara kanalının bulunmasıdır. Bu fistül kanalı özel bir doku ile kaplı olduğu için kendiliğinden kapanıp iyileşmemektedir. Cerrahi operasyon ile bu kaplama dokunun alınması gerekmektedir.
 
Anal fistül şikayetinde; NCAREbitkisel tablet, ağrının azalmasına, iltihabın yok olmasına ve rahatlamaya yardımcı olacaktır ama tedavi etmeyecektir. Anal fistülde cerrahi operasyon şarttır. Anal fistül hastaları cerrahi operasyon sonrası, NCAREbitkisel tableti düşük dozda kullanarak iyileşmenin hızlanmasını sağlayabilir.
 
?Kabızlık sorunum var, NCARE kullanabilir miyim?
NCARE, hemoroid (basur) ve fissür (çatlak) rahatsızlığının tedavisinde kullanılmaktadır. Kabızlık sorunu için bağırsakları nemlendirici etkisi vardır ancak bu etki kabızlıktan kurtulmanız için yeterli değildir. Kabızlık sorunundan kurtulmadığınız sürece, hemoroid ve fissür şikayetinden kurtulamazsınız. Aşağıdaki tavsiyelerimizi uygulayarak her sabah kahvaltıdan sonra tuvalete rahat bir şekilde çıkar hale gelmeniz durumunda, NCARE hemoroid ve fissür tedavisinde azami faydayı sağlayacaktır.

Akşam yatmadan önce ozmotik laktasif alınır. (Eczanelerde satılan magnesie calcinee alınabilir)

Sabah kalkınca; aç karnına kuru kayısı, kuru erik, kuru incir yenir.

1 tatlı kaşığı keten tohumu yenir ve üzerine 1 su bardağı su içilir.

1 tatlı kaşığı sızma zeytin yağı içilir ve üzerine 1 su bardağı su içilir.

Kahvaltı yapılır ve WC'ye gidilir; zorlama yapmadan, ıkınmadan tuvalet ihtiyacı giderilir.

Gün içerisinde kabızlığa sebep olabilecek; muz, çay, kahve, kola gibi gıdalardan uzak durulur.

Lifli gıdalar tercih edilir: balık, ıspanak, mercimek, çavdar ekmeği

Günlük en az 2 litre su içilir.

Beslenme alışkanlığı değiştirilerek kabızlık sorunu ortadan kaldırılamıyorsa, mutlaka doktor kontrolünde ilave ilaçlar kullanılır.

 
?NCARE tabletin raf ömrü nedir, muhafaza koşulları nelerdir?
Raf ömrü 3 yıldır. Ürün etiketinin üzerinde üretim tarihi ve son kullanma tarihi yazmaktadır.
 
Muhafaza Koşulları:
 • Oda sıcaklığında saklanmalıdır.
 • Tazelik ve etkinlik için nemden uzak tutunuz.
 • Son kullanma tarihi, kutunun altında ve şişenin üzerinde yazmaktadır.
 
?Dünyada ilk defa ne zaman satışı başlamıştır?
1996 senesine kadar bitkilerin karışımı şeklinde; Çin, Hong Kong ve Japonya başta olmak üzere Uzak Doğu ülkelerinde granül olarak kullanılmaktaydı. 1996 senesinden sonra GMP sertifikalı özel üretim tesislerinde bitkisel tablet haline getirilmiştir. Hastanelerde, çeşitli kliniklerde ve üniversitelerde yapılan klinik çalışmalar başarılı sonuçlar vermiştir. Daha sonra diğer ülkelerde de tablet olarak satılmaya başlanmıştır.
 
Türkiye'de 40 tablet içeren formu ile satışına 2009 senesinde başlanmıştır. 2010 senesinin Temmuz ayından itibaren 120 tablet içeren yeni ambalajıyla satılmaktadır.
 
?Hemoroid ve Fissür rahatsızlığı ile ilgili bilgi verir misiniz? Neden olur? Korunma yöntemleri nedir?
Hastalık ile ilgili sorularınızı doktorunuza sormanızı tavsiye ederiz. Ancak özet bilgi için buraya tıklayınız.


SSS Son Güncelleme: 10 Aralık 2014


Referanslar

China Journal of Chinese Materia Medica,
Vol. 30, Issue 19, 2005. CNKI:ISSN: 1001-5302.0.2005-19-019

Gansu Journal Of Traditional Chinese Medicine,
Vol. 26, Issue 10, 2005. ISSN: 1004-6852(2005)10-0035-02

Shanghai Journal Of Traditional Chinese Medicine,
Vol. 36, Issue 11, 2002. ISSN: 1007-1334(2002)11-0027-01

Heilongjiang Medicine And Pharmacy,
Vol. 22, Issue 2, 1999. ISSN: 1008-0104; CN: 23-1421/R

Chinese Traditional Patient Medicine,
Vol. 21, Issue 4, 1999. ISSN: 1001-1528; CN: 31-1368/RKullanıcı Yorumları


 • N.K. / Mardin / Hastalık Belirtilmedi

  Beyaz Şakayık haplarını ve hücre yenileyici point kremi kullanalı yaklaşık 15 gün oldu. Çok memnun kaldım, çok rahatlattı. Artık rahatlıkla oturuyor ve yürüyorum. Aynı durumdan şikayetçi olanlara şiddetle tavsiye ederim. Herkese çok teşekkürler.
 • A.B. / İstanbul / Fissür Hastası

  Hiç güvenmeyerek tamamen son çare umuduyla aldım. Eczanelerde satıldığı için güvenerek internetten sipariş verdim. Ertesi gün elime ulaştı. 3 tablet içtim. Birkaç saat sonra tuvalete gittiğimde hiç ağrı yaşamayınca şok oldum. Daha önce içtiğim ağrı kesici ilaçlar ağrımı bu kadar geçirmemişti. Düzenlice kullandım. Kutunun yarısına gelince elime gelen yara gibi bir şey vardı, o da tamamen yok oldu. Ayna ile baktım, hiçbirşey yoktu. Herşey normale döndü. Başkasından duysam hayatta inanamayacağım bir şey. Ameliyat olmaktan kurtuldum. İlacı getirenden Allah razı olsun.

  NCARE sizde olağanın dışında hızlı bir şekilde etki etmiş. Genelde bu kadar hızlı iyileşme beklemeyiz. Vücudunuz beyaz şakayık çiçeğine hızlı cevap vermiş. Geçmiş olsun.

 • F.O. / Ankara / Hemoroid Hastası

  Eczaneden eczacının tavsiyesi ile daflon ve progtolog krem aldım. Kullandım en ufak fayda görmedim. Başka bir eczane ise ncare tablet ve point kremi önerdi. Ağrı ve memeler vardı. 1 kutu ile memeler küçüldü, ağrım tamamen bitti. 2.kutuyu aldım ve memeler çok daha küçük bir hale geldi. Ncareden önce fındık büyüklüğünde olan memeler, 2.kutu ve kremden sonra toplu iğne başı gibi oldu. Bu haliyle bile memnunum ama belki 3.kutuyu da alıp kullanabilirim.
 • M.A. / Mardin / Hemoroid Hastası

  Hemoroid memeleri var. Bazı bitkisel ilaçlar kullanıyordum biraz küçülme sağlamıştı ama geçmemişti. Tuvalete çıkınca bu memeler büyüyordu ve başka kremler sürüyordum rahatlamak için. Kanamam yoktu ama terleyince memeler çok rahatsız ediyordu. Uzun zamandır alayım mı almayım mı dedim. Sonunda 1 kutu ncare ve point krem aldım. 1.kutu bitmek üzere kremle beraber kullanıyorum. Şikayetlerimde önemli azalmalar oldu. 2.kutuyu da sipariş ettim. Sağlam olsun diye. Alana kadar pek kararsızdım ama gerçekten işe yarıyor.
 • T.H. / İstanbul / Hemoroid Hastası

  Tek sorunum kanamaydı. Bir kaç defa basur ameliyatı olduğum için bu sorun iyice arttı. Umutla ncare aldım. İlk günlerde söylendiği gibi kanamamı arttırdı. Point kremi de sürdüm. O da çok rahatlattı. Çok şükür aylardır bitmeyen kanama sorunum bitti.
 • A.O. / Antalya / Hemoroid Hastası

  Bir kutu kullandım 10 gün içerisinde sonuç oldukça iyi faydasını gördüm. Sorunu olanların kullanmalarını tavsiye ediyorum. İlginize ve alakanıza çok teşekkür ediyorum.
 • U.Ş. / Hatay / Hemoroid Hastası

  1 kutu ncare hapını kullandım. Çok az faydasını gördüm. Ameliyat olmamak bir umutla 2.kutuyu da aldım. Bu defa point kremi de aldım. 2.kutunun 5.gününde memeler yumuşamaya başladı. Ağrılarım vardı, azaldı. 2.kutu bittiğinde çok az şikayetim kaldı. Bu defa 3.kutuyu da sipariş verdim. 3.kutudan sonra da çok az yine şikayetim kaldı. Ancak 4.kutuyu kullanmamam ve ara vermem gerektiği yazdığı için 4.kutuyu almadım. Bu ara verdiğim dönemde o şikayetlerim de tamamen bitti. Özetle ncare ile yıllardır çektiğim bu dertten kurtuldum.
 • T.O. / İstanbul / Fissür Hastası

  Yaklaşık 10 gün önce tablet ve point kreminizi aldım. Ağrılarım tamamen bitti. Kutuda çok az kaldı ve bugün Ramazan ayı başladı. O şiddetli ağrılarım bittiği için orucumu tutacağım ve kalan günlerimi tavsiyeniz üzere 3 sahurda 3 iftarda alarak devam edeceğim. Her aradığımda sabırla tüm sorularımı cevaplayan firma yetkililerine teşekkür ediyorum.
 • İ.M. / Ankara / Hemoroid Hastası

  Yaklaşık 3 senedir seyrek olarak tuvalet esnasında kanama oluyordu. Onun dışında hafif yanma ve kaşıntı dışında herhangi bir şikayetim yoktu. Yalnız son 2 aydır kanamalar arttı, hemen hemen her tuvalette kanama olmaya başladı. Doktor ameliyat önerdi. Fakat olmadım. Bu ilacı kullanalı 5 gün oldu. İlk üç gün herhangi bir değişiklik olmadı. Hatta kanama biraz fazlalaştı, yanmalar arttı. 4.gün kanama biraz azaldı. 5.Gün kanama tamamen durdu. Bağırsak hareketleri düzeldi. Şu anda sadece yanma şikayeti var. Onun da geçeceğini düşünüyorum. İlaç gerçekten işe yarıyor. Ben ilk iki gün sabah, öğle, akşam 4 adet, sonra her öğün 3 adede düşürerek devam ettim. Şimdi her öğün 3 adet olarak içiyorum. Özellikle hemoroid kaynaklı kanaması olan arkadaşlara kesinlikle kullanmalarını öneririm. Firmaya ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
 • F.M. / İstanbul / Fissür Hastası

  Bugün 2.günüm ve ağrım yok. Yok artık dedim. Majezik bile ağrıyı azaltıyor. Bu hap ciddi ciddi tedavi ediyor, hiç ağrım kalmadı. Artık fissürün de iyileşeceğine inanıyorum.
 • E.A. / Adana / Hemoroid Hastası

  Söylemek istediğim tek şey, Allah razı olsun sizden, emeği geçen herkesten. Aldığınız para da helal olsun. Yalnız sakın fiyatını arttırmayın lütfen çok teşekkürlerrr