Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Satın aldığımız üründe para iade garantisi veriyor musunuz?

Ürün ambalajı hiç açılmamış ve tekrar satılmasına engel teşkil eden bir durum yoksa satın aldığınız ürünü 30 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürünün bize ulaşmasını takip eden 3 iş günü içerisinde kargo ücretleri ve oluşacak olan banka masrafları düşülüp kalan tutar size iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ürün bedelinin iadesi daha uzun sürmektedir.

 

NCARE Ürünleri Bakanlık onaylı mıdır?

NCARE ürünleri GMP sertifikalı özel üretim tesislerinde üretilmekte ve ilgili bakanlığın prosedürleri sonrasında satılmaktadır. Örneğin; dermokozmetik ürünler (ReBelle Premium, Face Lifting, Element, Point Plus) Sağlık Bakanlığının kozmetik yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte ve bakanlığa bildirimleri yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı yapılan bu bildirimleri incelemektedir. Bakanlığın uygun görmediği bir ürünümüz bulunmamaktadır.


NCARE Ürünlerinin helal veya koşer (kosher / koşar) sertifikası var mıdır ?

NCARE ürünlerin helal veya kosher sertifikası yoktur. Ancak ürün içeriğinde helal koşullara aykırı bir madde bulunmamaktadır. Üretimde kullanılan tüm hammaddelerde bu hassasiyet gözetilmektedir. Örneğin; ürün içerisinde kullanılan vitaminler ya sentetik ya bitkisel yada helal sertifikalı vitaminlerdir.

 

Telefon ile sipariş verebilir miyim?

Telefon ile bizi arayarak sipariş verebilirsiniz: 0850 390 28 75


Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum, taksit imkanı bulunmakta mıdır?

27 Eylül 2016 itibariyle, resmi gazetede yayınlanan yönetmelik gereği gıda, kozmetik veya dermokozmetik ürünlerde taksit kaldırılmıştır. Bu sebeple taksitle ödeme imkanı bulunmamaktadır.

 

3D Secure Nedir?

3D Secure ile yapılan ödemelerde 3D secure şifresi sorulmaktadır. Kart şifrenizin, bu şifre ile ilgisi yoktur. Türkiye'deki bankalar her alışveriş talebinizde cep telefonunuza şifre göndermektedir. Bu 3D secure şifresi olmadan kredi kartınızdan tutar tahsil edilemeyecektir. Yani 3D Secure, kredi kartınızdan izinsiz para çekilmesini önleyen bir sistemdir.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi bankanızın web sayfasından öğrenebilirsiniz.

Örneğin: İş BankasıGaranti BankasıZiraat BankasıYapı Kredi BankasıAk Bank

 

NCARE Siparişi verdikten sonra ürünler elime ne zaman ulaşır?

Siparişiniz, pazar ve resmi tatiller hariç her gün saat 14.00'te  Ankara merkezimizden gönderilmektedir. Siparişler 2-7 gün içerisinde teslim edilmektedir. Teslim süresi kargo firmasının yoğunluğuna bağlı olarak çok nadiren daha uzun olabilmektedir.

 

Sipariş verdiğim ürün bana nasıl ulaşmaktadır?

Ürünler kapalı kargo ambalajı ile size gönderilmektedir. Ürün ile birlikte kullanımını anlatan broşür gönderilecektir. Dilerseniz, adresinize teslim yerine kargo şubesine teslim olarak da kargonuzu gönderebiliriz.


Yurtdışında yaşıyorum. Sipariş vermek istiyorum. Ne yapabilirim?

Yurtdışında bulunan ve ürünümüzü satın almak isteyen kişilere ürünlerimiz Türkiye'den PTT Kargo ile veya ekspres (TNT/DHL ile) gönderilmektedir ve kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti alıcı ülkeye göre değişmektedir, varış süresi ülkeye göre (2-20 gün arasında) değişmektedir.